Kredyt Konsolidacyjny


pko

Cele kredytu konsolidacyjnego w PKOBP:

Kredyt konsolidacyjny przeznaczony jest na spłatę kredytów oraz innych udokumentowanych zobowiązań finansowych - nie związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą. Kredytem konsolidacyjnym można sfinansować:

  • Spłatę kredytów: mieszkaniowych, samochodowych, konsumpcyjnych, na zakup sprzętu RTV-AGD, itp.; 
  • Spłatę debetów, zadłużeń na kartach kredytowych, itp.; 
  • Dodatkowo nie więcej jak 40% kredytu można przeznaczyć na inne dowolne cele (nie związane z prowadzeniem działalności gospodarczej).

Waluta kredytu:

PLN

Maksymalny okres kredytowania:

do 25 lat

Pozostałe parametry tak jak kredyt hipoteczny PKOBP .


Kredyt Konsolidacyjny - PKOBP - Koniecznie oceń ten KREDYT:

Wasza Ocena Kredytu:
0 na 5
0 głosów
1 2 3 4 5

Pytania i Opinie:

doradca 06.04.2011. 10:54

PKO BP ma ostatnio nieco wydłużony okres wydawania decyzji, choć w miesiąc powinni się wyrobić. Uważam, że dużo zależy od osoby, która "pilotuje" wniosek i naciska analityka.
Pozdrawiam

ona 06.04.2011. 10:53

Przy dobrych wiatrach tak, ale ciezko w pko bp :(((( ja mama juz 1,5tyg nerwowy :(( Analitycy pracuja podobno tez w weekend, ale sama nie wiem jak juz z doradca rozmawiac

ciuchcia 06.04.2011. 10:53

Witajcie, powiedzcie ile sie teraz czeka na rozpatrzenie wniosku? czy jest ktos kto skladal go w czerwcu i otrzymal juz odpowiedz? bede skladac 24 czerwca i nie wiem czy rozpatrza do konca lipca??? prosze o pomoc

majk 06.04.2011. 10:19

Teraz po zgrupowaniu analityków którzy zajmują się naszymi wnioskami zrobiła się tragedia w otrzymaniu wnioskowanego kredytu! wniosek mój złożony był 1,5 miesiąca temu a ja jeszcze jest niesfinalizowany kredyt, podanie o odroczenie spłaty rat kredytu wraca i odsyłają idt, a rata pewnie zejdzie bo jak stwierdzą pewnie za późno wpłynęło podanie które złożone w dniu podpisania umowy kredytu, z mojej strony było wszystko szybciutko dostarczane i składane a oni żeby wysłać wniosek do analityków potrzebowali 4 dni i tym sposobem przepisy się zmieniły i objęły już nowe- niespodzianka. Jeśli miałabym brać teraz jeszcze raz kredyt to napewno nie byłby to kredyt w PKO BP pomimo że jestem długoletnim klientem i jestem poniekąd związana z tym bankiem to NIE POLECAM PKO BP SA !

Dodaj swoją opinie

* = wymagane pole

:

:


1 + 6 =

Banki :

Narzędzia:

Nowe opinie:

Nowe artykuły: