Kredyt Hipoteczny - Własny Kąt Hipoteczny


pko

Cele kredytu hipotecznego w PKOBP:

Kredytem w PKO WŁASNY KĄT - HIPOTECZNY można sfinansować praktycznie wszystkie cele mieszkaniowe, m.in.:

 • budowę, dokończenie budowy, wykończenie i wyposażenie, remont, nadbudowę, rozbudowę: domu jednorodzinnego, domu wielomieszkaniowego, mieszkania, lokalu użytkowego, garażu lub miejsca postojowego, a także budowę domu na działce rekreacyjnej;
 • nabycie: domu jednorodzinnego, domu wielomieszkaniowego, mieszkania, budynku lub pomieszczenia niemieszkalnego w celu przebudowy na mieszkalne, działki budowlanej, lokalu użytkowego wolnostojącego jak i wbudowanego w domu wielomieszkaniowym lub jednorodzinnym, garażu lub miejsca postojowego
 • zakup, zagospodarowanie działki rekreacyjnej
 • przebudowę pomieszczeń lub budynków niemieszkalnych na cele mieszkalne
 • nabycie spółdzielczego prawa do lokalu mieszkalnego, prawa do domu jednorodzinnego w spółdzielni mieszkaniowej lub prawa odrębnej własności lokalu mieszkalnego w spółdzielni mieszkaniowej
 • zmianę lokatorskiego prawa na spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu
 • zmianę lokatorskiego prawa lub własnościowego spółdzielczego prawa do lokalu na prawo odrębnej własności
 • spłatę kredytu mieszkaniowego zaciągniętego w innym banku
 • refinansowanie kosztów poniesionych na ww. cele
 • inne cele związane z zaspokojeniem własnych potrzeb mieszkaniowych

Waluta kredytu:

PLN

Maksymalny okres kredytowania:

PLN: do 40 lat

Maksymalna wysokość kredytu :

PLN: do 100% wartości nieruchomości

Oprocentowanie, prowizje, ubezpieczenia

Oprocentowanie - stopa referencyjna:

dla PLN: WIBOR 3M;

Spłata kredytu:

Raty:

możliwość spłaty możliwa w ratach równych lub malejących

Karencja w spłacie kredytu:

do 3 lat

Kredyt z dopłatami Państwa w PKOBP:

Preferencyjny kredyt mieszkaniowy z dopłatami PKO do oprocentowania przez BGK przeznaczony jest dla małżeństw i osób samotnie wychowujących dzieci. Osoby te otrzymają dofinansowanie do odsetek zgodnie z ustawą o finansowym wsparciu rodzin w nabywaniu własnego mieszkania:
 • możliwość uzyskania tańszego kredytu mieszkaniowego - zmniejszenie obciążeń budżetu domowego,
 • w okresie pierwszych 8 lat spłaty obniżone odsetki o 50% - dzięki dopłatom z budżetu Państwa,
 • możliwość finansowania do 100% kosztów inwestycji

Kredyt hipoteczny w PKOBP:

Zalety:

 • kredyt z dopłatami do odsetek z atrakcyjnym oprocentowaniem
 • aż do 20% kwoty kredytu do wykorzystania na dowolny cel

Wady:

 • wysokie marże na kredyty walutowe
 • wcześniejsza spłata kredytu obciążona prowizją

Więcej informacji:
http://www.kredyt-mieszkaniowy.info/pko-bp/
https://www.pkobp.pl/klienci-indywidualni/kredyty-hipoteczne/
http://www.forum-kredytowe.pl/f133/pko-bp-kredyt-hipoteczny-opinie-2017-a-98176.html


Kredyt Hipoteczny - Własny Kąt Hipoteczny - PKOBP - Koniecznie oceń ten KREDYT:

Wasza Ocena Kredytu:
4 na 5
2 głosów
1 2 3 4 5

Pytania i Opinie:

ten 17.07.2017. 17:28

Warunki kredytu hipotecznego w pko bp są całkiem dobre ale teraz długo się czeka.

lev 21.02.2014. 10:18

PKO BP tak się pięknie reklamuje , ze wychodzi do ludzi i jest otwarty dla młodych.
Wniosek kredytowy rozpatrywali w banku ponad miesiąc.
Żądali masy niepotrzebnych i wręcz poniżających mnie dokumentów.
Zdolność na początku określona przy wniosku okazala się w ostateczności niewystarczająca, bo Pan Analityk stwierdził ,że wydatki na 6-letnie dziecko to kwota rzędu 70000 pln rocznie
( słownie SIEDEMDZIESIĄT TYSIĘCY ZŁÓTYCH ) i o tyle zdolność zaniżył...
To jest Paranoja....
Ten bank to POMYŁKA.

Marta 09.12.2013. 19:47

Oto moje doswiadczenie z bankiem PKO BP: Dnia 03/12/2013 udalam sie do Banku PKO BP, placowka w Gdyni, w celu zlozenia wniosku o kredyt. W dniu dzisiejszym dowiedzialam sie ze mam zalozone konto w tym banku od czerwca tego roku. Moje telefony w celu wyjasnienia tej "pomylki" na nic sie zdaly - nikt nic nie wie , a "umowa" gdzies jest "przechowana" w archiwum i nie wiadomo kiedy ktos pokaze mi kto podpisal takowa umowe poslugujac sie nielegalnie moimi danymi. Pracownik banku byl w stanie tylko zaproponowac mi splate debetu (!) ta tym koncie, poniewaz inaczej moj wniosek nie bedzie rozpatrzony.

skorp 20.11.2012. 21:45

złożyłam wniosek o kredyt Rodzina na swoim w PKO BP ponad miesiąc temu , do dzisiaj nie mamy decyzji , pracuja jak slimaki

ARTUR 15.10.2012. 16:28

Ludzie litości Analitycy w tym banku to idioci .Jeśli macie możliwość w innym baku to pierw próbujcie tam napewno się uda wymóki tych ludzi kładą na kolana
Pozdrawiam wszystkich oczekujących

R. 24.08.2012. 10:23

Właśnie wczoraj otrzymaliśmy pozytywną decyzję w PKO BP. Od zlożenia wniosku i wszystkich dokumentów czekaliśmy tydzień na decyzję, pierwsza była niestety negatywna, dopiero po zminiejszeniu lat spłaty z 30 do 25 i wykupieniu ubezpieczenia (108 zł) rocznie, jako zabezpieczenia-otrzymaliśmy decyzję pozytywną, też po 7 dniach :)) Wszystko jest zalezne od analityka. Za pierwszym razem, to nawet do zakładu pracy nie dzwonił, żeby zatrudnienie potwierdzić, telefonów z banku tez nie odbierał. jakiś beznadziejny przypadek nam sie trafił. Nam Pani w banku wyliczyla zdolność,wszystko ok, w BIKu wszystko ok, kredyt na 180 000 - nie będzie problemu. A tu wielkie rozczarowanie- kredyt nie przyznany. Z jakiej przyczyny, też nikt nam nie potrafił powiedzieć. Ale na szczeście się udało, własne "M" nareszcie :))) Bardzo dziękujemy Pani Monice z Czestochowy, która podtrzymywała nas na duchu, wszystko dokladnie tłumaczyła, zawsze można bylo się z nią skontaktowac telefonicznie czy mailowo, zostawała dłużej w pracy, żebyśmy zdążyli dotrzeć z pracy do banku. Życzymy wszystkim starającym się o kredyt powodzenia!!!

variusavitus 25.05.2012. 12:53

To nie jest bank dla tych, którzy nie mają ZUSu. Ja na przykład okładam na emeryturę w funduszach, ubezpieczenie zdrowotne mam prywatne i okazało się, że dla PKO BP nie jestem w ogóle kandydatem na klienta, mimo wysokich dochodów i dużego wkładu własnego. Odpowiedź była krótka - muszę (jak to się wyrażono) zacząć "kooperować" z ZUSem. Uważam to za absurd!!!

pati 03.02.2012. 08:51

Wczoraj otrzymalam kredyt w PKO BP. Wniosek zlozony 20.01.2012 i decyzja 02.02.2012 wiec bardzo szybko :) jestem baaardzo zadowolona z tak profesjonalnej obslugi poniewaz wczesniej staralam sie o kredyt w mBanku i trwalo to 3 miesiace!!!!!!!! skandal!!!!!!!!Czepianie sie szczególów przez analityków, odrzucanie wniosków, ewentualna propozycja zlozenia kolejnego wniosku po dodaniu kilku dokumentów wiécej no i kolejna odmowa....szok! Pozdrowienia dla Pani Karoliny z PKO BP o. w Wagrowcu ;) Doradca na medal!

Ewela 27.01.2012. 09:44

Mam zupełnie inne odczucia. Decyzje dostała w TYDZIEŃ! No alem może to dlatego że złożyłam wniosek w róznych bankach i juz miałam pełna dokumentację!

Kobretti 29.12.2011. 23:18

Ja złożyłam wniosek w kwietniu 2011 i dopiero wczoraj tj.27.12 dostałam pozytywną odpowiedz ale jeszcze muszę dostarczyć kilka ts dokumentòw gdyż terminy ważności upłynęły i niestety chcą jeszcze historii rachunkòw bankowych na co się nie zgadzam!!!!

AAAA 01.07.2011. 14:14

A ja niestety mam bardzo złe doświadczenia z kredytem w PKO BP. Wniodek o kredyt złozyłam w marcu a decyzje otrzymałam zamiast po 2 tygodniach to po 2 miesiącach, przy czym kilka razy w tygodniu dzwoniłam do banku z pytaniem czy żyją czy coś się stało bo czekam na informację. PORAŻKA!!!

anik 06.04.2011. 10:48

Ja odpowiedz w Pko Bp miałam w 1,5 tygodnia, mój doradca naciskał

on 06.04.2011. 10:22

Powracają z ofertą, która była przez pewien czas np. w II połowie zeszłego roku, tj. bez prowizji, ale najlepiej jak skorzysta się z ubezpieczenia utraty pracy (stawki takie jakie były poprzednio).

pytanie 06.04.2011. 10:21

witam,

podobno PKO BP ma teraz jakas 'promocje' na kredyt hipoteczny (do 30 czerwca). Czy ktos wie moze na ten temat cos wiecej? Na stronie generalnie nic nie mozna sie dowiedziec, poza tym, ze jest oczywiscie tanio i w ogole super.

Johny 22.09.2009. 01:27

PKO BP udziela coraz więcej kredytów hipotecznych

PKO BP sprzedał w sierpniu kredyty hipoteczne za około 1 mld złotych.

- W lipcu i sierpniu udzieliliśmy kredytów hipotecznych po 1 mld zł. W hipotekach nic specjalnego się nie dzieje, do końca roku nie ma powodów do obaw, że może nastąpić jakieś tąpnięcie - powiedział Papierak.

W II kwartale 2009 roku bank sprzedał kredyty hipoteczne za ponad 2,7 mld zł, czyli o ok. 80 proc. więcej niż w I kwartale.

Źródło: PAP

Teraz wiadomo dlaczego tam sie tak dlugo czeka na decyzje

<< Pierwszy < Poprzednia [1 / 2] Następna > Ostatni >>

Dodaj swoją opinie

* = wymagane pole

:

:


4 + 7 =

Banki :

Narzędzia:

Nowe opinie:

Nowe artykuły: