Kredyt Hipoteczny


kredyt bank

Cele kredytu hipotecznego w Kredyt Banku:

  • Zakup lub budowa domu, mieszkania, kupno działki , remont lub modernizacja
  • Spłata kredytu mieszkaniowego zaciągniętego w innym banku
  • Pożyczka hipoteczna KredytBank - środki na dowolny cel

Waluta kredytu:

PLN

Maksymalny okres kredytowania:

PLN: do 40 lat, maksymalnie do 70 roku życia najmłodszego kredytobiorcy

Maksymalna wysokość kredytu :

PLN: do 100% wartości nieruchomości

Oprocentowanie, prowizje, ubezpieczenia

Oprocentowanie - stopa referencyjna:

dla PLN: WIBOR 3M

Zdolność kredytowa w Kredyt Bank:

Akceptowane źródła dochodów:

Umowa o pracę: brana jest pod uwagę średnia za ostatnie 3 miesiące ; umowa na czas określony tak, jeśli trwa już od 6 miesięcy i będzie jeszcze przez 6 miesięcy
Umowa zlecenia/o dzieło: brana jest pod uwagę średnia za ostatnie 12 miesięcy
Działalność gospodarcza: brana jest pod uwagę średnia za ostatnie 12 miesięcy (wymagane jest prowadzenie działalności przez okres min. 12 miesięcy)

Akceptacja dochodów z zagranicy:

tak, z krajów z UE


Kredyt Hipoteczny - Kredyt Bank - Koniecznie oceń ten KREDYT:

Wasza Ocena Kredytu:
4 na 5
1 głosów
1 2 3 4 5

Pytania i Opinie:

Interpretation 11.09.2012. 09:50

Staraliśmy się z mężem o kredyt hipoteczny na 200 tys zł. Jednym z pierwszych banków, gdzie otrzymaliśmy pozytywną decyzję był właśnie KB, postawił 4 warunki do spełnienia, alby otrzymać kredyt, wszystkie spełniliśmy (w tym uiściliśmy już obowiązkową opłatę w kwocie 300zł na rzeczoznawcę), postawili kolejne dwa warunki do otrzymania kredytu (ponownie je spełniliśmy) i tu sprawa powinna się zakończyć pozytywnie... ale niestety, KB zaczął wymyślać kolejne warunki do otrzymania kredytu, których siłą rzeczy nie byliśmy już w stanie spełnić. Po każdorazowym doniesieniu kolejnych dokumentów (gdzie mieliśmy już wcześniej pozytywną decyzję), KB żądał kolejnych. W końcu po 1,5 miesiąca otrzymaliśmy negatywną decyzję!!! A opłata za rzeczoznawcę nie została nam zwrócona, mimo tego, że my ze swojej strony spełniliśmy warunki, które określone były w pierwszej decyzji!!! Nadal z nimi walczę o odzyskanie tych pieniędzy. Jest to niepoważne traktowanie klienta!!! Na szczęście jednocześnie składaliśmy dokumenty do kilku banków i wczoraj już podpisaliśmy umowę z Getin Bankiem, który w przeciwieństwie do KB nie wymaga posiadania dodatkowych produktów, typu: obowiązkowe ubezpieczenie na życie - kolejne 55zł miesięcznie, karta kredytowa z min. 500zł obrotem/miesiąc, konto z minimalnymi wpływania 2400zł/mies itp.

Jest to niedorzeczne, aby w taki sposób traktować klienta. Na szczęście przy podpisywaniu umowy przedwstępnej "daliśmy sobie" aż 3 miesiące na załatwienie formalności, w przeciwnym razie przez opieszałość tego banku stracilibyśmy zaliczkę!!!

Nie polecam!!! (mowa o KB w Toruniu)

pawel 07.02.2012. 17:47

BANK TEN A ANALITYCY TO JUZ CALKIEM POMYLKA. CALY CZAS KAZA DOSYLAC JAKIES DOKUMETY

piotr s. 29.12.2011. 14:48

Witam
Ja zamierzałem wziąć kredyt (oddział w Gliwicach przy ul. Dworcowej), ale się nie udało, gdyż.....:
1) obiecywany przez panią kierownik 2-tygodniowy termin rozpatrywania wniosku "prostego kredytu" wydłużył się do 5 tygodni
2) sama pani kierownik nie spieszyła się z powiadomieniem mnie o potrzebie korekcji danych w dokumentach, co pewnie ma związek z tym, iż sama stwierdziła, że "będąc kierowniczką filii, nie mam planów sprzedażowych, więc ja się nie muszę spieszyć"
Dodatkowo pani kierownik twierdziła, iż termin rozpatrywania wniosków w innych bankach trwa nawet do 3 miesięcy, przy czym nie wiem skąd takie informacje pani posiadała, bo mój wniosek w ING rozpatrzyli w 1 tydzień.
Koniec końców kredyt został przyznany, ale już po terminie który mnie obligował, ale na szczęście miałem już podpisaną umowę w innym banku.
W związku z powyższym nie polecam banku, a już tym bardziej tego oddziału.
Pozdrawiam

Krzysztof 05.12.2011. 08:50

Najpierw trzeba kredyt dostać. Moje doświadczenia z KB mógłbym zamknąć w kilku słowach; opieszałość, arogancja, lekceważenie.
Wyliczenia do odmownej odpowiedzi zajęły im trzy miesiące. Konkurencja radzi sobie w czasie przynajmniej trzykrotnie krótszym. Dostrzegam pewną rozbieżność między reklamowymi spotami, a podejściem pracowników do klienta. Nie polecam.

mayena 04.08.2009. 15:33

Nie polecam Kredyt Banku nikomu. Pracownicy bez mojej wiedzy wyprowadzili mi z konta 2 000 i opłacili jakiejś firmie należności w Urzedzie Skarbowym. Po mojej interwencji oddali, ale opłat za transakcje nie chcieli oddac. Mam od kilku lat podpisana umowe ze co mieś. maja mi wpłacać kwote na inne konto. I co ? Nagle zaczeli wpłacać co 3 mieś. i napisali do mnie że to moja wina, ich to nic nie obchodzi. Uciekajcie z tego banku.

damian 23.04.2009. 17:06

Mam w kredyt banku, 240000 na 30 lat w CHF od 2 lat. Zmieniają oprocentowanie co 3 m-ce, ludzie w oddziale bardzo mili i rzetelni, ale panie w okienkach to fakt często zakręcone. Trochę brakuje informacji o stanie mojego rachunku wpłat, każą sobie za to płacić - założyć konto, ale ogólnie polecam. Aha spread maja bardzo wysoki - rozbój normalnie.

kb 22.04.2009. 13:29

mam kredyt w Kredyt Banku - 330 tyś, chciałam przewalutowac na franka - bank wycofał się z kredytów walutowych - jak "przenieść "taki kredyt do innego banku - oczywiście po to by był w franku, chciałabym powiększyc go jeszcze z 50 tyś zł.


Robiliście cos takiego ? jak to ugryźć ?

Dodaj swoją opinie

* = wymagane pole

:

:


5 + 3 =

Banki :

Narzędzia:

Nowe opinie:

Nowe artykuły: