Kredyt Konsolidacyjny


Deutsche Bank

Przeznaczenie:

Kredyt konsolidacyjny Deutsche Bank przeznaczony jest do spłaty zobowiązań finansowych w innych bankach tj. pożyczek i kredytów udzielanych osobom fizycznym.

Waluta:

PLN, EUR, CHF

Maksymalny okres kredytowania:

PLN, EUR: do 20 lat
CHF: do 15 lat

Maksymalna wysokość kredytu:

od 50.000 zł do 60% wartości nieruchomości

Pozostałe parametry podobne jak: kredyt hipoteczny Deutsche Bank


Kredyt Konsolidacyjny - Deutsche Bank - Koniecznie oceń ten KREDYT:

Wasza Ocena Kredytu:
4 na 5
1 głosów
1 2 3 4 5

Pytania i Opinie:

wojtek 06.04.2011. 11:10

Czy ktoś może się wypowiedzieć, czy jest teraz sens pakować się w kredyt w CHF?
Proszę o krótkie opinie.

dan 06.04.2011. 11:05

Wczoraj zrobilem ponad 800 km aby podpisac umowe o kredyt.Doszla do skutku bez zadnych problemow.Mowa o db.Moze ktos udzieli mi info czy bank moze sie z niej wycofac mimo tego ze weryfikacja wypadla O.K.Posrednik zapewnial mnie ze po sprawdzeniu zakladu pracy kasa wplynie do 2 dni.Czy to realne?

on 06.04.2011. 11:03

Czy ktoś może mi napisać jakie koszta trzeba ponieść przy kredycie na 150 tyś w CHF, bez udziału własnego. Prowizna banku? Ubezpieczenie?Notariusz?... Ile co kosztuje.

Maximus 23.04.2009. 14:36

Deutsche bank to jakaś jedna wielka pomyłka. Mnie maglowali pół roku - najpierw ocenili moją zdolność kredytową pozytywnie, potem negatywnie, opierając się na wyssanych z palca bzdur typu koszty z tytułu posiadania np. samochodu (tymczasem mam służbowy więc nie mam żadnych kosztów z tych związanych) ! Gdybym przez to sam nie przeszedł to nie uwierzyłbym w to, że takie praktyki mają miejsce w cywilizowanym kraju !! Na szczęście złożyłem wnioski w innych bankach o kredyt konsolidacyjny, z jednego dostałem odpowiedź pozytywną po tygodniu !!! Zdecydowanie odradzam Deutsche bank - nie dość, że lecą w kulki z klientami to potem oszukują ile wlezie na spłatach kredytu - jeżeli spada oprocentowanie to bank nie skraca okresu kredytowania, tylko obniża ratę... aby to zmienić klient musi każdorazowo podpisywać aneks do umowy.

Dodaj swoją opinie

* = wymagane pole

:

:


5 + 3 =

Banki :

Narzędzia:

Nowe opinie:

Nowe artykuły: