Kredyt Hipoteczny z dopłatami


bank pocztowy

Cele kredytu z dopłatami w Banku Pocztowym:

  • Zakup lub budowa mieszkania o powierzchni użytkowej nie przekraczającej 75 m2
  • Zakup lub budowa domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej nie większej niż 140 m2
  • Wkład budowlany do spółdzielni mieszkaniowej
  • Przebudowa lub adaptacja budynku prowadzącą do powstania lokalu mieszkalnego stanowiącego odrębną nieruchomość.
Lokal mieszkalny, dom jednorodzinny albo budynek mieszkalny, o których mowa powyżej musi znajdować się na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Dopłaty do oprocentowania:

  • przez okres 8 lat
  • stanowią równowartość 50% kwoty odsetek naliczonych według stopy określonej w ustawie.

Waluta kredytu:

PLN

Maksymalny okres kredytowania:

do 35 lat

Maksymalna wysokość kredytu :

do 102% wartości nieruchomości
Kredyty z dopłatami w innych bankach:

Kredyt mieszkaniowy z dopłatami w PKO BP
Kredyt mieszkaniowy z dopłatami DomBank

Kredyt Hipoteczny z dopłatami - Bank Pocztowy - Koniecznie oceń ten KREDYT:

Wasza Ocena Kredytu:
3 na 5
2 głosów
1 2 3 4 5

Pytania i Opinie:

Patryk 11.04.2011. 15:01

Wysokość oprocentowania:
oprocentowanie powiedzmy w miarę może być ale są banki z niższym oprocentowaniem, aczkolwiek ostateczna rata wychodzi w miarę tanio (przy 40% wkładzie własnym i ubezpieczeniu zapłaconym gotówką) Do momentu wpisu do hipoteki oprocentowanie podwyższone o 1.2% aczkolwiek przez okres w którym nie uruchomiliśmy CAŁEGO kredytu spłacamy tylko odsetki więc w większości przypadków podwyższone oprocentowanie będzie dotyczyło jedynie samych odsetek

Wysokość opłat i prowizji:
prowizja 2% ale w zamian można wybrać pakiet ubezpieczeń który jest dość wysoki 2,5% i prowizja wynosi 0% (jest to dobra oferta). W zamian za prowizję mam pełne ubezpieczenie od utraty pracy, zgonu, i na wypadek niezdolności do pracy. Dodatkowo trzeba opłacić wycenę budowanego mieszkania przez developera co jest lekko bezsensowne ale kosztuje ponad 500zł.

Szybkość przyznania/ wypłacenia kredytu:
MASAKRA, BIUROKRACJA, niby trzeba wypełnić parę dokumentów by otrzymać kredyt, ale później się okazuje że jednak ich jest za mało i trzeba dosyłać kolejne i kolejne. PRZYKŁAD: bank otrzymał faktury potwierdzające wpłatę wkładu własnego a pomimo to żądali oświadczenia od dewelopera czy na pewno taka kwota została wpłacona (śmiech na sali), parę innych sytuacji też by się znalazło. czekałem ok 3 tygodnie na umowę (na sporządzenie), w której niestety musiałem dokonać drobnej poprawki terminów wypłat poszczególnych transz (gdyż wypełniając wniosek transza miała być dostępna "OD" określonego terminu a w umowie mowa była o terminie "DO" danej daty, co wymagało lekkiego przesunięcia dat) i tu ZONK, czynność wymagająca 10 minut roboty trwałą kolejne 2 tygodnie. Analitycy przepisali umowę jeszcze raz, bezsens jak dla mnie

Ana 01.07.2009. 02:12

BP - marża 3%, prowizja 2,5%!! masakra. Wycena nieruchomości ok 350-400zł. Duży plus za możliwość wcześniejszej spłaty kredytu bez dodatkowych opłat.

Bank 10.06.2009. 12:25

Od 1 czerwca br. w Banku Pocztowym obowiązują nowe marże dla produktów hipotecznych. Wprowadzając zmiany, bank zrównał stawki marż dla Kredytu Mieszkaniowego z dopłatami do oprocentowania ze stawkami dla Pocztowego Kredytu Mieszkaniowego. W zależności od wkładu własnego marże kształtują się na poziomie: od 3% dla kwoty do 150 tys. zł, od 2% dla kwoty z przedziału 150 tys. zł - 300 tys. zł oraz od 1,5% dla kwot powyżej 300 tys. zł.

Ania 24.04.2009. 12:55

Super warunki, ale rozpatrywanie wniosku trwa bardzo dlugo :(

Dodaj swoją opinie

* = wymagane pole

:

:


7 + 5 =

Banki :

Narzędzia:

Nowe opinie:

Nowe artykuły: